Fizjoterapeuta Paweł Kaniewski

Jestem absolwentem Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu, którą ukończyłem zdobywając tytuł magistra fizjoterapii. Następnie poszerzałem wiedzę w szkołach Grone Hamburg (Szkoła fizjoterapii) i AG Manuelle Therapie (Terapia Manualna).

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice powypadkowej Boberg (Hamburg, Niemcy), szpitalach St. Georg i Barmbek (Hamburg, Niemcy) oraz prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych w Hamburgu.

Od 2019 roku prowadzę prywatny gabinet fizjoterapii w Koszalinie. Współpracuję z wieloma sportowcami odnoszącymi sukcesy na arenie krajowej.

Z moich usług korzystały i korzystają m.in. kluby takie jak piłkarze ręczni Kospel Gwardia Koszalin, Judo Gwardia Koszalin oraz Zapaśniczy klub Sportowy w Koszalinie. Jestem także w sztabie szkoleniowym drużyny piłki ręcznej grającej w SuperLidze Kobiet, Młyny Stoisław Koszalin, gdzie pełnię funkcję fizjoterapeuty.

Przez znaczną część swojego życia sam trenowałem różnorakie sporty, dzięki którym poznałem dolegliwości, z którymi zmagają się osoby uprawiające sport, co przełożyło się na moją obecną pracę. Dzięki tym doświadczeniom jestem w stanie pomóc pacjentom z najpoważniejszymi problemami.

fizjoterapia koszalin